loader
Acomod
Acomod

Hakkımızda

Acomod

Acomod Hakkında

Biz Kimiz?

Accomodation Turizm Hizmetleri Ltd. Şti. olarak kurulan Acomodtr, bölge turizmi için özel olarak tasarlanmış bir hizmet sunmaktadır. Misafirlerimizi ağırlarken konaklama, yemek, içecek, etkinlikler ve organizasyonlar konusunda eksiksiz bir deneyim sunmayı hedeflemekteyiz.

Acomod, Sapanca bölgesindeki turizm sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet sunma amacımızla yola çıktık.

Sapanca Mera Konsepti adını verdiğimiz konaklama tesisimiz, yılların konaklama deneyimiyle tasarlanmıştır. Misafirlerimizin rahatlığı ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak dizayn edilen bu tesis, hem iç hem de dış dekorasyonuyla bungalov tesislerine öncülük eden bir hizmet sunmaktadır.

Acomod, Sapanca'nın önemli bir turistik destinasyonu olarak tanınmasına katkıda bulunarak istihdamı artırmayı amaçlamaktadır. Yılların işletme ve konaklama deneyimiyle bu yola çıktık ve portföyümüzde bulunan seçkin bungalovlar, tiny house'lar, glamping ve villalarla misafir memnuniyetini ön planda tutarak öncü bir acente olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sapanca'daki ofisimiz, 09:00 - 00:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezimizle misafirlerimize destek sunmaktadır. Ayrıca ofisimizi ziyaret eden misafirlerimize, Sapanca'da unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaları için portföyümüzde bulunan bungalovlar, tiny house'lar, glamping ve villalar hakkında detaylı bilgi sunarak yardımcı olmaktayız.

Sizleri Sapanca'da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Acomod

Neden Acomod?

Geniş portföyü, uzman kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla seyahat deneyiminizi unutulmaz kılar.

image

En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyat garantisini sağlayarak bölgede rekabetçi fiyatlar ve bütçenize uygun kaliteli seyahat deneyimleri sunuyoruz.

image

Hızlı ve Kolay Rezervasyon

anında planlama ve kolay rezervasyon ile tatilinizi hızlıca organize etmenize yardımcı oluyor ve zamanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

image

Hızlı Müşteri Desteği

Hızlı müşteri desteği sayesinde sorularınıza anında yanıt alabilir, seyahatinizle ilgili her adımda güvenilir bir rehberlik deneyimi yaşayabilirsiniz.